Emo Style
Eğer içinde emo sevgisi varsa kaydol'a tıkla ve üye olup ardından paylaşımlara başla
Gerçekten azimliysen paylaşım sayını artır ve ayın üyesi olma şansını yakala.

Join the forum, it's quick and easy

Emo Style
Eğer içinde emo sevgisi varsa kaydol'a tıkla ve üye olup ardından paylaşımlara başla
Gerçekten azimliysen paylaşım sayını artır ve ayın üyesi olma şansını yakala.
Emo Style
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paslı GemiLer ..

Paslı GemiLer .. Empty Paslı GemiLer ..

Mesaj tarafından • ĿαĐЧ ĐαмиэĐ • Cuma 18 Eyl. 2009 - 18:47

Kıyıya ne zman yakLaşacağı biLinmeyen bi gemisin sanki..Ne zaman geLeceğin biLinmiyor..Oysa ben çok bekLedim seni..qeLmeni..
Oysa sen ne açıkLarda kaLdın,ne de kıyıma yanaştın..Beni üzmek,yaraLamak için eLinden geLeni yaptın..Ben seni sevmekten başka bişey yapmadığım haLde
sen bana çok şey yaptn..Tam senden umudu kesmiş,nefret etmişken kıyıma yanaştn..Hayatımı aLt üst ettn..GünLerce düşündürdün,akLmdan çıkmadn..
Bu sefer tam yönümü sana döndüümde,sanırım sen demiri başka kıyıya atmştn..Bişey yapmadm..Sadece kıyıma yanaşacağın günü bekLedm..Çok bekLedim..
Sense hiç hareket etmedin..Sanki attığın demiri çekemiyordun..
Yıllar geçti..Sen haLa o kıyıdaydın ve ben haLa seni bekLiyordum..Hiç gitmemiştin,hep aynı kıyıdaydın..Fakat hiç pasLanmamıştın da..Evet,biLiyordum..
Amacın haLa beni üzmekti..Ben üzüLdüm..AMa bekLedim..Hep bekLedim..
Sonunda yeterince üzmüştn beni..Ben pasLandım,ömrüm sni bekLemekLe geçti..Ama sen geLmedin,hiç geLmedin..Şimdi neden kıyını yaLnız mezarıma yanaştırdın?
Neden her gün ziyare ediyorsun cansız bedenimi?
Ellerimi sıcakken tutmadın da şimdi neden toprağıma tutunuyorsun?
Bedenim sağken kokLamadın da şimdi neden toprağımı kokluyorsun?
Yaşıyorken yanaşmadın da kıyıma şimdi nedn demiri atıp pasLanmayı bekLiyorsun?
Yaşıyorken üzdün de şimdi öLü bedenimi ziyaret ederek mutLu etmeye mi çaLışıyorsun?
Ama artk çok qeç..Sen yanaştın kıyıma ama bi kere ben kaLkmıştm ordan! HoşçakaL bitanem..Hoşçakal..
• ĿαĐЧ ĐαмиэĐ •
• ĿαĐЧ ĐαмиэĐ •
Admin
Admin

Doğum tarihi : 11/07/97
İş/Hobiler : Pc
En Sevdiğin Ünlü : Evanescence
Takımın : Paslı GemiLer .. Fenerbahcea

https://emostyle.yetkin-forum.com